Czy preparaty na mięczaka zakaźnego są dostępne bez recepty?

Mięczak zakaźny to choroba, która najczęściej pojawia się u dzieci do piątego roku życia, jednak osoby dorosłe również mogą na nią zapaść. Występuje praktycznie na całym świecie, objawy pojawiają się od dwóch tygodni do nawet sześciu miesięcy od kontaktu z osobą chorą bądź przedmiotami, z którymi miała kontakt fizyczny. Podczas choroby na skórze chorego pojawiają się guzki lub twarde grudki. Charakterystyczne dla tej choroby są wgłębienia, pojawiające się na czubku guzka.

Czy można dostać preparat na mięczaka zakaźnego bez recepty?

Zmiany skórne występujące w przebiegu choroby umiejscowione są zazwyczaj w okolicach tułowia i kończyn u dzieci, a u dorosłych w okolicach intymnych i na udach. Niekiedy zmiany pojawiają się na powiekach i twarzy, co obniża komfort życia chorego. Mięczak zakaźny ustępuje dopiero po kilkunastu lub kilkudziesięciu miesiącach, dlatego warto zastosować specjalistyczne środki, wspomagające jego leczenie. Guzki można również usunąć chirurgicznie, jednak jest to rozwiązanie bolesne, które może pozostawić po sobie trwałe blizny na ciele chorego.

Najlepszym z dostępnych środków jest wyrób medyczny Mollusan MED. Jest to łagodny produkt zmniejszający nasilenie mięczaka zakaźnego, który w odróżnieniu od innych dostępnych na rynku preparatów nie podrażnia skóry. Co ważne, wyrób medyczny Mollusan MED dostępny jest bez recepty. W składzie tego preparatu możemy znaleźć same naturalne składniki, które nie podrażniają skóry, a wręcz ją nawilżają. Stosowanie wyrobu medycznego Mollusan MED nie powoduje swędzenia ani pieczenia, a także nie pozostawia blizn.

Kolejną zaletą tego dostępnego bez recepty środka jest łatwa aplikacja. Mollusan występuje pod postacią płynu, który bez problemu można nałożyć na zmiany skórne. Dzięki tej formie jest również bardzo wydajnym wyrobem medycznym. Ten preparat sprawdzi się świetnie zarówno u dzieci, jak i u dorosłych, ponieważ jego stosowanie nie sprawia bólu ani nie przynosi żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych. Naturalny skład produktu pozwala również na wsparcie organizmu i odpowiednią pielęgnację zmienionej chorobowo skóry.

logo-white

Dane kontaktowe

Mollusan Europe sp. z o.o.

ul. Geodetów 1,

64-100, Leszno

 

NIP: 7822865385

REGON: 383820396

KRS: 0000793871

 

@: bok@mollusan.pl

T: +48 508 929 049

 

 

 

 

Problemy z zamówieniem oraz realizacją wysyłek:

T: 508929049