Jak leczyć mięczaka zakaźnego?

 

Mollusan® MED
Wyrób medyczny

KUP


 

Zaufaj sile natury Mollusanu® MED!

Mollusan® MED to wyrób medyczny złożony z naturalnych składników z wygodnym i higienicznym dawkowaniem za pomocą zakraplacza, bezpieczny do stosowania u dzieci. Płyn jest wydajny i zwykle wystarcza na miesiąc kuracji.

 

Jak aplikować wyrób medyczny Mollusan® MED?

Punktowo nałożyć kilka kropel preparatu bezpośrednio na zmiany skórne i pozostawić do wyschnięcia. Płynna formuła preparatu ułatwia jego aplikację bez względu na miejsce zakażenia – nie wymaga wcierania w chorą skórę. Skuteczność preparatu o naturalnym składzie wymaga odpowiedniego nasycenia przez skórę olejkami zawartymi w wyrobie medycznym.

Zalecane stosowanie Mollusanu® MED.

Zalecane jest systematyczne aplikowanie preparatu 2-3 razy dziennie przez minimum 3-4 tygodnie co ma znaczący wpływ na jego skuteczność i szybkość działania. Skuteczność wyrobu medycznego o naturalnym składzie wymaga odpowiedniego nasycenia przez skórę olejkami zawartymi w preparacie. W ciągu kilkunastu dni stosowania skóra miejscami będzie zaczerwieniona a wykwity zaczną się zmniejszać a następnie zaschną. W efekcie końcowym dalszej aplikacji preparatu znikną.

Uwaga: Wyrób medyczny Mollusan® MED należy stosować regularnie aby osiągnąć oczekiwane efekty!

 

Co zawiera wyrób medyczny Mollusan® MED?

olejek eteryczny z pączków goździków, oliwa z oliwek, olejek eteryczny z drzewa sandałowego, olejek kokosowy, witamina E.

 

Jak wygląda wyrób medyczny Mollusan® MED i co zawiera opakowanie:

Preparat w postaci jednorodnego płynu, lekko żółty o zapachu charakterystycznym dla olejku goździkowego.

 

Zawartość w opakowaniu jednostkowym:

Szklana butelka z pipetą (zakraplaczem) w kolorze oranżowym ze złotą nakrętką i czarną gumką.

 

Podmiot odpowiedziany i wytwórca:

Mollusan Europe sp. z o.o.sp.k.

ul. Katowicka 45/38; 61-131 Poznań